שולחן מתוק

אין כמו מתוקים כדי לחגוג בחברה יחד עם העובדים לקראת החג או באירוע חברה, כאשר המתוקים יכולים לעמוד בפני עצמם או להיות בתור קינוח לארוחה גדולה יותר. כך או כך, שולחן מתוק שמעוצב יפה מיד יוצר אוירה חגיגית ומרים את האירוע, יוצר קרבה בין אנשים: גם אנשים שלא מכירים היטב זה את זה יכירו טוב יותר, כי לא משנה באיזו מחלקה של החברה הם עובדים, כמעט כולם אוהבים מתוקים עם דגש על שוקולדים איכותיים עם צורה, צבע ומילוי מעניינים ומסקרנים. צרפו לאלה גם מקרונים בשלל צבעים ואפילו ארטיקים בעיצוב אישי וגלידות מפנקות וקיבלתם שולחן מתוק שללא ספק ימתיק את האווירה.

שולחן מתוק לאירועים פרטיים ועסקיים

שולחן מתוק הופך באירועים רבים להיות "מדורת השבט" ממש. לכל אירוע שאתם מארגנים ניתן לבנות שולחן מתוק על פי ההעדפות והבחירות שלכם, עם מגוון עשיר של קינוחים ושוקולדים. אפשר להתאים את השוקולדים והקינוחים שעל השולחן לסוג האירוע והקהל שיהיה בו. אם זהו אירוע עסקי כמו אירוע חברה או כנס, קהל היעד הוא אנשים מבוגרים ולכן גם ההתאמה תהיה לקהל זה, כאשר זהו אירוע פרטי הקהל יכול להיות במקרים רבים הטרוגני ולכלול מבוגרים וגם ילדים כך שיהיו קינוחים המתאימים גם לילדים. באירועים כמו בר/ת מצווה לחברים או יום הולדת לכיתה, השולחן יתאים לסגנון ולטעמים שילדים אוהבים במיוחד.

לשלב בין שולחן לבין פעילות מתוקה

אם זהו אירוע בו אתם מחפשים גם תוכן מעניין, מסקרן וכיפי, לצד שולחן מתוק עם כל הקינוחים והפינוקים אנו בשוקולוקו מציעים גם סדנאות ופעילויות בהן אפשר להכין דברים גם בעצמכם. לצד שולחן מתוק מגוון מלא בפרלינים, שוקולדים או גלידות, גם המשתתפים באירוע יכינו שוקולדים או גלידות בעצמם. אנו בשוקולוקו חיים ונושמים שוקולד ומשקיעים בכל אחד מהקינוחים והפרלינים שאנו מוציאים, בין אם למארז, מגש או שולחן. אנו עושים שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, כולל חומרי גלם מעולים למוצרי פרווה (כמו קוקוס או שיבולת שועל) כך שגם מוצרי הפרווה שלנו מצוינים וניתן לשלב אותם בכל שולחן מתוק שמגיע לאחר ארוחה בשרית או לבחור בו בלי קשר לכך. מוזמנים ליצור קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *