מתוקים ובמיוחד שוקולדים איכותיים הם מכנה משותף להרבה אנשים. אין כמעט מי שלא אוהב מתוק ושוקולד. לכן, בכל אירוע ואפילו אירוח קטן יותר יש כיבוד המכיל גם מתוקים. לפעמים אפילו אפשר להסתפק במתוקים בלבד כשזה אירוח  בסדר גודל קטן יותר. באירועים גדולים אפשר לשלב בין מגשי  קינוחים אותם יגישו מלצרים לאורחים תוך כדי תנועה לבין עגלה או דוכן קינוחים אליו ייגשו האורחים מתי שירצו. מגשים הם אופציה מצוינת כאמור גם באירועים קטנים יותר או סתם כאשר מארחים בבית או במשרד. המגשים נראים מצוין, הם צבעוניים, טעימים ויוצרים מגוון עשיר.

מגשי קינוחים לפינוק העובדים

מגשים הם דרך נהדרת לשבור מעט את השגרה לעובדים במהלך יום עבודה כך שיהנו מעט וינקו את הראש. היום כבר יש הוכחות רבות לכך שעובדים שמרגישים טוב ושמשקיעים בהם הדבר בא לידי ביטוי במוטיבציה ובתפוקה בסופו של דבר. מגשי של מגוון מתוקים שתסדרו בחצר המשרד בבוקר או בחדר ישיבות והעובדים יהנו מהם, יתנו להם אנרגיות להמשך היום. את הקינוחים תוכלו לבחור מבין סוגים שונים של  פרלינים ושוקולדים. תוכלו לשלב בין פרלינים משוקולד מריר, לבן, חלב וגם רובי ופיסטוק כך שזו תהיה חגיגת צבעים של ממש. אפשר להוסיף גם מקרונים. כל מה שעליכם לעשות הוא להזמין את המגשים. אנחנו נדאג לכל השאר.

לבחור קינוחים רק ממומחים בתחום

ניתן להזמין מגשים מחברות שונות וברמות שונות. אם כבר החלטתם להזמין, כנראה שמדובר על אירוע שחשוב לכם או פשוט אנשים שחשובים לכם. לכן, בחרו מגשים המיוצרים בעבודת יד, כשלכל קינוח מוקדש כל הזמן שנדרש. בחרו קינוחים שעשויים םמחומרי גלם משובחים וע"י שוקולטייר בעל ניסיון שחי את התחום ומציע מגוון סוגים של פרלינים, שוקולדים וגם ארטיקים וגלידות. כך תוכלו לגוון או לבחור בסוג הקינוחים המתאים לכם.

אנחנו בשוקולוקו חיים ונושמים שוקולד. כבר שנים שאנו מייצרים פרלינים, שוקולדים, מקרונים וגם ארטיקים וגלידות בעבודת יד, חלביים וגם פרווה. יש לנו ניסיון רב בתחום ואנו מקיימים גם סדנאות שוקולד כך שניתן לשלב בין מגשי מתוקים לבין סדנה. מוזמנים ליצור קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *